Bugun...Başdemir, adaylık başvurusunu yaptı

Tarih: 09-11-2018 15:25:36 + -


Bugün Cuma namazı sonrası destekçileri ile birlikte AK Parti İl Başkanlığına yürüyerek giden Erdal Başdemir, “ Tek Derdim Memleket, Tek Önceliğim Ardahan’dır...” Hangi partiye mensup olursa olsun herkese kalbimiz, gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. “ dedi.


Başdemir, adaylık başvurusunu yaptı

        ARDAHAN Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday adayı olan Erdal Başdemir , başvuru dosyasını teslim etti.  Başdemir’in başvurusunu  AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın  teslim alırken, kendisine  hayırlı olsun temennisinde bulundu.

         Ardahan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Şube Müdürü Erdal Başdemir, AK Parti’den belediye başkanı olmak için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başdemir,  AK Parti'ye aday adaylığı başvurusunu yapan ilk isim oldu.

Bugün Cuma namazı sonrası destekçileri ile birlikte  AK Parti İl Başkanlığına yürüyerek giden  Erdal Başdemir, “ Tek Derdim Memleket, Tek Önceliğim Ardahan’dır...” Hangi partiye mensup olursa olsun herkese kalbimiz, gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. “ dedi.

ARDAHAN’A HİZMET ETMEK İSTİYORUM

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel Seçimi münasebetiyle, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adayı olarak saygıdeğer Ardahanlı vatandaşlarımızın iradesine ve tercihine talip oldum diyen Başdemir şu açıklamalarda bulundu. “  Cenab-ı Hakkın takdiri ve siz değerli hemşerilerimin destekleriyle Ardahan’ımıza Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. 

Yüksek teveccüh ve takdirlerinizi beklerken, öncelikle Cenab-ı Hak’tan bu ulvi görevi hayırlısıyla nasip etmesini diliyorum. Ardahan’ımızın daha gerçekçi ve kuşatıcı projelerle var olan kaynaklarını harekete geçirerek, bütün ihtiyaç ve eksikliklerinin giderilmesinde hiçbir engel bulunmadığını, şehrimizin çeşitli kurum ve kuruluşlarındaki çalışmalarım sayesinde bizzat yerinde gözlemleyerek tespit ettim.

Seçilmem halinde büyük bir şeref ve mesuliyetle yürüteceğim Ardahan Belediye Başkanlığı görevinde, doğup ekmeğini yediğim, havasını soluduğum Ardahan’a ve Ardahanlılara var gücümle hizmet edeceğim. Ardahan’da gerek görevimin niteliği, gerekse Ardahan’a ve Ardahanlıya hizmeti bir borç bilmem sebebiyle şehrimize dair her konuda çözümün bir parçası olmak için gece gündüz çalışacağım. Bu görevi yürütürken cefakâr, fedakâr ve vefakâr muhterem Ardahanlı hemşerilerimin destek ve yardımları en büyük enerji kaynağım olacaktır.

BÜTÜN KESİMLERLE İLETİŞİM HALİNDE OLACAĞIM

Görev sürem boyunca Ardahan’ımızın merkezinden en uzak mahallesine ve civar köyüne kadar her karışında; alt yapıdan eğitime, sağlıktan tarıma, turizmden sosyal hizmetlere, sanayiden istihdama, yoksulluktan işsizliğe, gençlik ve spordan güvenliğe kısacası her alanda yapılması gereken büyük hizmetlere vesile olmaya gayret edeceğim. Bütün bunları gerçekleştirirken hareket esasım toplumun bütün kesimleri ile iletişim halinde olarak her daim insan odaklı ve hesap verebilir bir hizmet anlayışını benimsemek olacaktır.

“TEK DERDİM MEMLEKET, TEK ÖNCEMLİĞİM ARDAHAN’DIR”

Bu bağlamda özelikle şu konunun bilinmesini istiyorum; “ Tek Derdim Memleket, Tek Önceliğim Ardahan’dır...” Hangi partiye mensup olursa olsun herkese kalbimiz, gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır.

Ardahan’ımızda birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceğimiz her alandaki hizmetlerimizde ne gerekli ise sonuna kadar elimden geleni yapacağımı önemle belirterek, en kalbî duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım.

Başdemir’in aday adaylığı başvurusunu değerlendiren AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın “Hayırlı, uğurlu olsun’ diyorum. Başvurular devam ediyor. Biz adaylık sürecinde tüm aday adaylarına eşit mesafede olacağız" diye konuştu. 

 
Kaynak: DENİZ BAŞLI

Editör: Deniz BAŞLI

Bu haber 705 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI