Bugun...Baydar “Büyük hedeflerim var”

Tarih: 23-12-2018 12:41:41 + -


AK Parti İktidarı ile Türkiye’miz gelişirken ve dönüşürken, biz de Ardahan olarak daha hızlı koşmalıyız. Şehrimizin esnafından, sanayicisine, gencinden,. Ev hanımına tüm Ardahan’a Ardahanlıya dokunacak refah düzeyini artıracak projeler üreteceğiz.” Dedi.


 Baydar “Büyük hedeflerim var”

       31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Ardahan Belediye Başkan adayı olan Veteriner Hekim Yunus Baydar, ilde görev yapan ulusal ve yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

        AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar, Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Alkan’ın da hazır bulunduğu toplantıda konuşan Başkan adayı Yunus Baydar, Bu kent için büyük hedeflerim ve büyük projelerim var. Kentimizin geleceği için büyük planlar yapmalıyız. Türkiye’miz gelişirken ve dönüşürken, biz de Ardahan  olarak daha hızlı koşmalıyız” dedi.       

Kalkınma yerelden başlar

Ardahan için büyük   hedeflerinin ve projelerinin  olduğuna vurgu yapan AK Parti Ardahan Belediye Başkan Adayı Yunus Baydar, "Ülkemiz, hükümetimizin kararlı politikaları sonucu 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru ilerlerken,   gerçekleştirilen her yatırımla ilimizin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Bizlerde AK parti hükümeti olarak , 'kalkınma yerelden başlar' anlayışıyla, son 10 yılda her alanda yaptığımız yatırımlarla şehrimize önemli katkılarda bulunduk. Bu katkıların devamı için top yekün hep birlikte ilimizdeki bürokrasi ile diyaloglar içerisinde bir kalkınma hamlesi başlatacağız. Dedi.

Herkesin Belediye Başkanı olacağım…

        Herkesin siyasi görüşüne düşüncelerine saygı duyuyoruz, ben herkesin belediye başkanı olacağım diyen Baydar, “ AK parti bir hizmet partisidir. Bizler ancak hizmet ederek kendimizi anlatabiliriz. “Sloganik düşüncelerle kendimizi anlatamayız. Pozitif bir seçim kampanyası yürüterek, adaylar üzerinden değil, hizmetlerimizi yapacaklarımızı anlatacağız. İnşallah 2019 yılındaki seçimlerde Söz veriyorum, hiçbir parti ayrımı yapmadan kentimizin zenginleştirmesi için  gelişimine katkı sağlayacak projeleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. Hiçbir ayrım yapmayacağız, ayrıştıran değil, birleştiren bir belediye başkanı olacağız.  Hiç durmadan çalışarak, inanarak ve bizlere   inananlarla birlikte, Belediye başkanlığını kazanacağız. Herkesin siyasi görüşüne düşüncelerine saygı duyuyoruz, ben herkesin belediye başkanı olacağım” diye konuştu.

Ardahanlıya dokunacak  refah düzeyini artıracak projeler üreteceğiz

        Baydar, “ Bu kent için büyük hedeflerim ve büyük projelerim var. Kentimizin geleceği için büyük planlar yapıyoruz.. AK Parti İktidarı ile Türkiye’miz gelişirken ve dönüşürken, biz de Ardahan  olarak daha hızlı koşmalıyız. Şehrimizin esnafından, sanayicisine, gencinden,. Ev hanımına tüm Ardahan’a Ardahanlıya dokunacak  refah düzeyini artıracak projeler üreteceğiz.” Dedi.

 
Kaynak: DENİZ BAŞLI

Editör: DENİZ BAŞLI

Bu haber 805 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI