Bugun...CHP aday adayı Dündar, “Vefa borcumu ödemek istiyorum”

Tarih: 11-11-2018 15:43:56 Güncelleme: 11-11-2018 15:58:56 + -


CHP Ardahan belediye Başkanı Aday adayı Yunus Dündar, Ben her şeyimi Ardahan'a borçluyum. Tüm yatırımımı Ardahan'a yaptım. Ben Ardahan'ı seviyorum. Ardahan'ında beni sevdiğini biliyorum. Şimdi bu borcu ödemenin zamanı geldi” dedi.


CHP aday adayı Dündar, “Vefa borcumu ödemek istiyorum”

CHP'de 27. Dönem  2. Sıra Milletvekili adayı olan  Eczacı Yunus Dündar , 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde CHP'nin Ardahan Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.
Yerel ve Ulusal basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelen Dündar, " 2019 yerel seçimlerinin 2023'de yapılacak olan seçimlere giden yolda çok önem arz ettiğini, bunun için bu seçim  Ardahan ve Türkiye için bir dönüm noktası olacağını söyledi. 
Dündar, 2019 yerel seçimlerini kazanmamız halinde, Kentin  biten umutların yeşereceğini ve Ardahan'ı  kalkındırmaya, halkı birleştirmeye ve huzur içinde yaşatmaya kararlı olduğunu vurguladı. 
Dündar, Adaylığımı açıkladım ve CHP'nin bu seçimi alacağından hiçbir şüphem yok. 1983 yılından beri Ardahan'da yaşıyorum. Ben her şeyimi Ardahan'a borçluyum. Tüm yatırımımı Ardahan'a yaptım. Ben Ardahan'ı seviyorum. Ardahan'ında beni sevdiğini biliyorum. Şimdi bu borcu ödemenin zamanı geldi. "İnşallah sizlerin vereceği destekle doğduğum büyüdüğüm memlekete borcumu ödemek bana nasip olur" dedi.
Yerel basın desteklenmeli
Türkiye´nin olağanüstü bir ekonomik süreçten geçtiğini, bu sıkıntılı süreçten en çok etkilenenlerin gazeteciler olduğunu ,  Gazetecilerin   ciddi sorunlar içerisinde olduğunu söyleyen Dündar, "Bu noktada özellikle yerel basının  desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. dedi. 
 
Öztürk Yılmaz Kabadayı ağzıyla konuştu…
 
CHP Ardahan belediye Başkan Adayı Yunus Dündar, 'Ezan Türkçe okunsun' sözlerinin ardından ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edilen partisinin Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz'ın  yaptığı açıklamayı doğru bulmadığını , Kabadayı ağzıyla konuştuğunu savundu.  
Dündar, " Bu açıklama hem Ardahan'a , hem partiye hem de Türkiye'ye zarar verdiğini, böyle bir açıklamanın gereksiz olduğunu belirterek, CHP kimliği taşıyan herkes , parti programımız, seçim bildirgemiz, yetkili organlarımızın aksine tutum sergileyemezler. CHP kimliğini taşıdığı sürece parti programına bağlı kalmaları gerekir .  Ezan'ın Türkçe okunması diye bir şey olamaz. Ezan dünyanın her yerinde Arapça okunmaktadır. Türkiye'de de Arapça okunmaya devam edecektir. dedi. 
Haber : Deniz BAŞLIKaynak: DENİZ BAŞLI

Editör: DENİZ BAŞLI

Bu haber 672 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI