Bugun...CHP’de birlik beraberlik buluşması

Tarih: 05-01-2019 10:03:39 Güncelleme: 05-01-2019 10:08:39 + -


CHP İl Örgütünün düzenlediği kahvaltı, CHP’lileri buluştururken, kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.


CHP’de birlik beraberlik buluşması

CHP İl Örgütünün  düzenlediği kahvaltı, CHP’lileri buluştururken, kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

CHP il örgütü tarafından  düzenlenen kahvaltıya, İl başkanı Yalçın Taştan, Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk  Demir, İlçe Belediye Başkanları ve adayları, Eski il başkanları ve ilçe başkanları , Kadın Kolları,   gençlik kolları bir arayla geldiler.

31 Mart  tarihinde yapılacak seçimlere az bir zaman kaldığını söyleyen CHP İl Başkanı Yalçın Taştan “ Tüm partililerin önerilerine, düşüncelerine ihtiyacımız var. Hiç zaman kaybetmeden  Sosyal Demokrat kimliğini tekrardan ilimize kazandıracağız. Yeniden iyiyi, güzeli, getirmek için elimizdeki tüm imkanları seferber edeceğiz. Bunun için her partiliye, her Ardahan’lıya büyük bir iş düşmektedir. Bunu hep birlikte omuz omuza vererek başaracağız. Seçimlerden sonra Sosyal belediyecilik nasıl yapılır göstereceğiz” dedi.

DEMİR’DEN BİRLİK MESAJI

          CHP’nin büyük bir aile olduğunu dile getiren CHP Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk Demir “  Ülkenin ve İlimizin  geleceği için CHP ailesinin büyümesi gerektiğini kaydetti. CHP içinde geçmişte ve günümüzde siyaset yapan çok değerli insanlar olduğunu vurgulayan Demir , “ Ülkeyi yönetmeye talip olan CHP’nin bir tek üyesini bile kaybetmemesi  gerekir, .Hepimizin yolu açık olsun, Güzel bir ortamda Ardahan’ı bu güzel kadroya teslim ettiler. Dediler ki ne gerekiyorsa yapın ve Ardahan’ı alın. Bizler hepimiz bu geminin içerisindeyiz. Beraber olmalıyız , olmazsak Allah korusun tarih yeniden tekerrür eder. Biz büyük bir aileyiz. Dün dünde kaldı. Artık bugün yeni şeyler söylemek gerekir. Siyasette bireyler çok önemlidir . Ancak daha önemlisi İdeolojilerdir. Bizim olan bir şehrin bizimle örtüşmeyen bir şekilde yönetilmesine izin veremeyiz. Bu hedefimizde  partimize emek veren herkesin görüşü, eleştirisi ve önerisi bizim için çok önemlidir. Partimizin siz emektarlarının görüş, eleştiri ve önerileri bize yol gösterici olacaktır.  . Bu nedenle daha çok birbirimize ihtiyacımız var. Daha da kenetlenmeli, birbirimize daha sıkı sarılmalı ve tüm adayları herkese iyi anlatmalıyız.  Bu ringe bir kişi çıkacaktı ve ben çıktım. Kazanırsak hepimiz kazanacağız. Gelin hep birlikte Ardahan’ımızı yerel kalkınmanın başkenti yapalım” dedi.

 

 
Kaynak: DENİZ BAŞLI

Editör: DENİZ BAŞLI

Bu haber 686 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI