Bugun...CHP’den değerledirme toplantısı

Tarih: 30-11--0001 00:00:00 Güncelleme: 13-03-2018 21:57:11 + -


CHP İl Başkanı Yalçın Taştan , “Hedefimiz , Cumhuriyetimizi koruma kararlılığımızı ortaya koymak 2019 yapılacak olan Yerel ve Genel seçimlerde CHP'yi iktidara taşımak il belediyesini CHP'li yapmak, iki olan ilçe belediyesini 4'e çıkarmak Ardahan'da birinci parti olmaktır.


CHP’den değerledirme toplantısı

    CUMHURİYET Halk Partisi Ardahan  İl Başkanlığı, 2016 yılının değerlendirildiği bir toplantı düzenledi. CHP İl Başkanlığı Parti binasında yapılan  toplantıya Ardahan  İl Başkanı Yalçın Taştan , Merkez İlçe Başkanı Kadir Sinan Onay , CHP’li Belediye Başkanları,  meclis üyeleri,  İlçe başkanları ve partililer katıldı. 
    CHP Ardahan  İl Başkanı Yalçın Taştan toplantının başında bir konuşma yaptı. 2016 yılını değerlendiren Taştan, “, 24 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilen CHP Ardahan İl Kongresinin üzerinden tam bir yıl geçti, yani görevde 1. Yılımızı tamamladık. İl örgütü olarak bu süre içerisinde üyesi olmaktan onur duyduğumuz partimizi yerelde ve genelde iktidara taşımak için yönetim kurulumuzla Milletvekilimizle, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, İl Genel Meclis, Belediye Meclis üyelerimizle, Kadın ve Gençlik Kollarımızla ve partililerimizle birlikte uyumlu bir şekilde çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
         Ardahan'ın her yerinde partili ayrımı yapmaksızın tüm yurttaşlarımızın acılarına ortak olup, mutluluklarını paylaştık. Onların sorunlarını çözebilmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık bu bir yıllık sürede bize inanıp desteklerin esirgemeyen tüm yoldaşlarıma teşekkür ederim.
        Bu yıl yani 2017'de en önemlisi hedefimiz  Anayasa değişikliğine Ardahan ilimizde yüksek oranda hayır çıkmasını sağlamak, yani Laik, Demokratik, Cumhuriyetimizi koruma kararlılığımızı ortaya koymak 2019 yapılacak olan Yerel ve Genel seçimlerde CHP'yi iktidara taşımak il belediyesini CHP'li yapmak, iki olan ilçe belediyesini 4'e çıkarmak Ardahan'da birinci parti olmaktır. Başaracağımızdan hiç şüphem yoktur.
        Terör olaylarının meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınmasını bekliyoruz. Ekonomideki kötü gidişatın durdurulması için ekonomide yapısal reformların ivedilikle hayata geçirilmelidir. Çalışanların asgari ücrete yapılan ücret artırımlarının daha verilmeden zamlarla geri alınmıştır, yani kaşıkla verilmiş, kepçeyle geri alınmıştır.” dedi
    CHP İl Başkanı Taştan  İstanbul Ortaköy'de ki gece kulübünde yapılan hain saldırıyı kınıyarak ,  Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılara şifa diliyoruz” dedi.              Haber : Işılay VURAL
Bu haber 602 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI