Bugun...Köksoy, “ Bu şehir bu kadar fesatlığı kabul edemez”

Tarih: 21-04-2019 08:11:38 Güncelleme: 21-04-2019 08:17:38 + -


Eski Belediye Başkanı Faruk Köksoy," Belediyede bünyesindeki müdürlüklerde yapılan görev değişiklerinde İdari sorumluluk verilmeyen arkadaşlara çirkin iftiralar atılarak cahil ve beceriksiz gösterilmektedir.Bu şehir bu kadar fesatlığı kabul edemez” dedi.


Köksoy, “ Bu şehir bu kadar fesatlığı kabul edemez”

    Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in görevi devir alması ardından, Belediye birim müdürlüklerinde yaptığı değişkileri farklı şekilde yorumluyanlara karşı sosyal medya hesabından bir açıklama yapan eski Belediye Başkanı Faruk Köksoy, “ Yeni seçilen Ardahan Belediye Başkanı idari bazı tasarruflarda bulunarak atama ve yer değişikliği kararları almıştır. Sorumluluk alarak beraber çalışacakları ekibi seçmek hakkıdır, yasal haklara, etik kurallara dikkat edildiği sürece kendi yetkisidir ve saygı göstermek gerekir” dedi. 
Köksoy açıklamasında ” Beraber görev yaptığım birim amirleri ve görev yapan tüm belediye personeli zor zamanda, zor coğrafyada, kısıtlı imkânlarla büyük hizmet ve projelere önemli katkılar yapmışlardır.
İdari sorumluluk verilmeyen arkadaşlara çirkin iftiralar atılarak cahil ve beceriksiz gösterilmektedir. Belediyede çalışan herkesin bu şehirde akrabaları, dostları mevcut olup hepsinin rencide olacağı açıktır.
Kendini saklayarak güya haber servisi yapanların eğitimini ve karakterini sorgulamak lazım. (Haberi olduğu gibi yazan emekçileri tenzih edyorum.) Bu ne fesat ve aşağılık yaklaşımdır. Yeni Başkanın aldığı karara da hiçbir faydası yoktur.
Bu arkadaşlarımızı aşağılamak, cahil göstermek, hakaret etmek terbiyesizliktir, alçaklıktır ve aşağılıktır. Güya yalakalık yapmaktadırlar. Sadece ağızlarının suyu akarak yalama olarak kalırlar. Bu şehir bu kadar fesatlığı kabul etmez.” dedi. Kaynak: DENİZ BAŞLI

Editör: DENİZ BAŞLI

Bu haber 786 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI