Bugun...Ramazan Korkmaz “Ülkemizin geleceğinde görev almak istiyorum “

Tarih: 04-05-2018 07:06:17 + -


AK Parti Ardahan Milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Ardahan Üniversitesi kurucu Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz önceki gün geldiği Ardahan’da coşkuyla karşılandı.


Ramazan Korkmaz “Ülkemizin geleceğinde görev almak istiyorum “

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan   erken seçim tarihi için 24 Haziran 2018 tarihini işaret etmesi ile birlikte  Ülke gündeminin bir numarasına oturan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği erken seçimi  Ardahan’ı da  hareketlendirdi. Aday adayları seçim bölgelerine gelerek seçmenleri ile buluşuyor.  

                AK Parti Ardahan Milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Ardahan Üniversitesi kurucu Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz önceki gün geldiği Ardahan’da coşkuyla karşılandı. 

Ardahan –Çamlıçatak mevkiinde yapılan karşılamada Ardahan’lılarla buluşan Korkmaz,   kalabalıkta güçlükle  ilerleyebildi. Sevinç gösterileri arasında yürüyen milletvekili aday adayı korkmaz, omuzlarda taşınarak AK Parti İl başkanlığı önünde  Ardahanlılara seslendi.  

                Korkmaz konuşmasında  "Emperyalizmin iç ve dış odaklarca kuşatma altına almak istediği ülkemiz, büyük bir varoluş mücadelesi vermektedir. Bu bakımdan 24 Haziran seçimleri, ülkemizin 2023 vizyonu için büyük önem taşımaktadır. Fikrimiz ve inancımız ne olursa olsun devletimizin ebet-müddet devamı için tek yürek olma vaktidir. Anadolu topraklarındaki kardeşlik mayası, bütün zorlukları aşmamız için bize yeterince ilham verecektir dedi. 
Korkmaz, ’’Ülkemizin bu son noktasından yaktığımız bu bilim ve özgürlük meşalesini, yeniden ülkemizin başka alanlarında da yakmak için karar vermiş bulunuyorum. Ülkemiz ve dünya çok ağır şartlardan geçiyor ve böyle bir zamanda bizim dışarıda kalmamız düşünülemezdi. Ülkemizin geleceğinde görev almak istiyorum.  Ülkemizle ilgili gelişmelere katılmak, var olmak ve elimizi taşın altına koymak için yapılacak olan seçimler için aday adayı oldum. Bizim ülkemizden daha değerli hiçbir şeyimiz yok. Biliyorsunuz çevremizi kan gölü haline çevirdiler. Emperyalizm acıkmış, emperyalizm kan istiyor, emperyalizm can istiyor, biz beraber ve bir olmalıyız, akıllı olmalıyız, emperyalizmin inadına kardeşliğimizi güçlendirmeliyiz. Biz el ele oldukça, yan yana oldukça yüreklerimiz beraber oldukça bizi kimse yenemez. Onların topu, tüfeği, uçakları, füzeleri vız gelir tırıs gider. Bütün mesele Anadolu’nun o kardeşlik mayasını yeniden mayalamak, yeniden o güneşi doğudan doğurmaktır." diye konuştu. 

                Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Ramazan korkmaz konuşmasının ardından, Ak Parti İl Başkanı Mutlu Şanlıtürk ve Yönetimini ziyaret etti.  
Kaynak: DENİZ BAŞLI

Editör: DENİZ BAŞLI

Bu haber 1143 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI