Bugun...Tekgül’den ‘Yürekli ve Gönüllü Manifesto’

Tarih: 04-03-2019 09:28:52 Güncelleme: 04-03-2019 09:34:52 + -


ARDAHAN Kaptanpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Bülent Tekgül Azalarıyla birlikte mahalle sorunlarını konuştular. Kahvaltıda azalarıyla bir araya gelen Tekgül , seçim manifestosunu açıkladı. Manifestosunda Muhtarlık maaşını almayacağını açıklayan Tekgül, 1 yıl içerisinde projelerimi gerçekleştirmesem, azalarımla birlikte istifa edeceğim” dedi.


Tekgül’den ‘Yürekli ve Gönüllü Manifesto’

  ARDAHAN Kaptanpaşa Mahallesi  Muhtar Adayı Bülent Tekgül Azalarıyla birlikte mahalle sorunlarını konuştular. Kahvaltıda azalarıyla bir araya gelen  Tekgül , seçim manifestosunu açıkladı. Manifestosunda Muhtarlık maaşını almayacağını açıklayan Tekgül, 1 yıl içerisinde projelerimi gerçekleştirmessem, azalarımla birlikte istifa edeceğim” dedi.

         Tekgül, , Mahallemizin sorunlarını yerinde ve zamanında çözmeye, Mahallemize faydalı olmak için elimden gelen her türlü hizmeti ve çabayı vermeye hazırım. Mahalle Halkının yararına projeler üretip, bunları hayata geçirmek için ilgili kurumlarla temasa geçip, taleplerin yerine getirilmesi adına elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Oturan değil, hizmet üreten muhtar olacağım, Muhtarlık görevinde hak ve hakkaniyet olmalı vicdan ile cüzdan yer değiştirmemeli. Muhtarlık Üretmek ister, cesaret  ister, emek ister, Yapacağım hizmetler sevgiyle, sabırla, şükürle ve şerefimle olacaktır.” dedi.

 

Maaş almama sözü

Kaptanpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bülent Tekgül ve azaları tarafından yayınlanan  seçim manifestosundaki   önemli bir madde gözlerden kaçmadı.

Tekgül  seçildiği takdirde maaşını yoksul ve ihtiyaç sahibi öğrencilere her ay düzenli olarak dağıtacağını söyledi. Tekgül  “Seçim öncesinde verdiğimiz vaatler neyse bize yetki verildiğinde aynısını yerine getireceğim. Muhtarlığı geçim kaynağı olmaktan çıkarıp milletin hizmet kapısına dönüştüreceğim. Bizler maaş almak için değil hizmet için aday olduğumuzu tüm Ardahan halkı görecek dedi.

        

Taziye ve Kültür evi

Bazı önemli projelerinden bahseden Muhtar adayı Bülent Tekgül, Muhtarlığı kazanması halinde mahallesine taziye ve Kültürevi yapma  sözü verdi. Tekgül, kazanması halinde  bu büyük projenin yapımı için, bir işadamından  söz aldığını belirterek, 500 m2 tam teşekküllü Taziye evi Kültür evinin  temellerinin hemen atılacağının söyledi. 

 

Vatandaşa köprü olacağız

Tekgül, Muhtarlığın çok önemli bir kurum olduğuna işaret ederek, “Vatandaş ile devlet arasında köprü olacağız.7/24 vatandaşla beraber olacağız. Mahallemizin sorunlarını çözmek için yola çıktık. Mahallelimizden  gelen istek ve talepleri birinci elden ilgili kurumlara ileteceğiz ve takipçisi olacağız” dedi.

 

Muhtarlık Whatsap Hattı kurulacak

Mahalle halkının sorunlarının tartışılacağı toplantılar düzenleyeceğini  ve aynı zamanda  mahalle halkının  kendisine WhatsApp telefon uygulaması aracılığıyla 7/24 ulaşabileceğini söyleyen Tekgül,  Whatsapp   hattı aracılığıyla halkımız sorunlarını yazacak, mahalleli olarak hep birlikte çareler üreteceğiz, Mahallelimizin Düğünlerini, cenazelerini bu hat üzerinden herkese duyuracağız. Mahallemizi hep birlikte yöneterek, dertlere derman olacağız, iyi ve kötü günlerimizde hep beraber olacağız” dedi.

Hizmet için aday olduğunu söyleyen Bülent Tekgül,  “Ne mevki ne de para gözümde yok. Ben sadece hizmet için adayım. Eğer bu taahhütte bulunduğum projelerimi ve verdiğim sözleri 1 yıl içerisinde yapamazsam, Ben ve azalarım hemen istifa edeceğimi bildirmek istiyorum.”şeklinde konuştu.
Kaynak: DENİZ BAŞLI

Editör: DENİZ BAŞLI

Bu haber 607 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI