Bugun...Ülkü Ocaklarından Rehabilitasyon merkezine ziyaret

Tarih: 09-01-2017 09:25:11 + -


Ardahan Ülkü Ocakları Başkanlığı Ardahan Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Yaşam Evine ziyaret gerçekleştirdi. Ülkücüler Burada bakım ve tedavisine devam eden insanlar ile güzel dakikalar geçirdiler.


Ülkü Ocaklarından Rehabilitasyon merkezine ziyaret

    Ardahan Ülkü Ocakları Başkanlığı  Ardahan Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Yaşam Evine  ziyaret gerçekleştirdi. Ülkücüler Burada bakım ve tedavisine devam eden insanlar ile güzel dakikalar geçirdiler.
    Ziyaretleri hakkında bir açıklama yapan Ardahan Ülkü Ocakları Başkanı Bora pehlivan; “Ziyaretimiz ne ilk nede son olacaktır. Ardahan  Ülkü Ocakları olarak engelli denilerek tanımlanan bu güzel insanlar ile aramızdaki tüm engelleri kaldıracağız. Burada sevginin ve samimiyetin en temiz halini görüyoruz. Ziyaretimiz esnasında bu güzel yürekli insanlar ile kucaklaşmak çok ayrı bir güzellik, hepimize ayrı bir ders olmuştur. Onlar bizden çok şey istemiyorlar, sadece sevgi istiyorlar. Toplumumuzu bu konuda daha duyarlı olmayı ve aradaki engelleri yıkmaya davet ediyorum. Biz Türk-İslam Ülkücüleri, milletimizi ayrım yapmaksızın bir bütün olarak görüp, her bir ferdimizin sıkıntısı ile dertlenmekteyiz.  İmkânlarımız dâhilinde milletimizin yaralarını sarmak için çalışmalar yapıyoruz. Camiamız nerede bir Türk’ün kılına zarar gelse acısını hisseder bizlerde o yaraları sarmaya devam edeceğiz. Yani Nerede Türk varsa, orada Ülkü Ocakları var olacaktır.”dedi. 
    Misafirperliklerinden dolayı Rehabilitasyon yönetimi ve personeline teşekkür eden Pehlivan, . Ardahan Ülkü Ocakları olarak Sosyal Faaliyetlerimiz ve ziyaretlerimiz kesintisiz olarak devam edecektir.” dedi.
Haber : Ufuk IŞIK
Bu haber 721 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
 1. Osman Zeki Öner
 2. Osmanlı
 3. Kubat Ötme Bülbül
 4. Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 5. Aytaç Doğan İç Benim İçin
 6. İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI